Греко-римская борьба вес 75 кг.

0
779

GOLD: Peter BACSI (HUN) df. Bin YANG (CHN) by Injury Default, 0-0

BRONZE: Arsen JULFALAKYAN (ARM) df. Ilie COJOCARI (ROM) by FALL, 9-0

BRONZE: Pascal EISELE (GER) df. Selcuk CEBI (TUR) by TF, 9-0

Bronze Qual.: Arsen JULFALAKYAN (ARM) df. Pascal EISELE (GER), 6-2

Repechage: Pascal EISELE (GER) df. Mateusz Lukasz WOLNY (POL), 4-2

Repechage: Arsen JULFALAKYAN (ARM) df. Samat SHIRDAKOV (KGZ) by TF, 8-0

Repechage: Arsen JULFALAKYAN (ARM) df. Neven ZUGAJ (CRO) by TF, 8-0

Repechage: Mateusz Lukasz WOLNY (POL) df. Damian DIETSCHE (SUI) by TF, 10-2

Semifinal: Peter BACSI (HUN) df. Ilie COJOCARI (ROM), 6-0

Semifinal: Bin YANG (CHN) df. Selcuk CEBI (TUR), 3-2

Quarterfinal: Bin YANG (CHN) df. Pascal EISELE (GER), 6-4

Quarterfinal: Ilie COJOCARI (ROM) df. Juan Angel ESCOBAR (MEX), 2-0

Quarterfinal: Selcuk CEBI (TUR) df. Igor BESLEAGA (MDA), 3-0

Quarterfinal: Peter BACSI (HUN) df. Samat SHIRDAKOV (KGZ) by TF, 12-1

1/8: Ilie COJOCARI (ROM) df. Henri Esko VAELIMAEKI (FIN), 4-4

1/8: Samat SHIRDAKOV (KGZ) df. Luis Eduardo AVENDANO ROJAS (VEN), 2-0

1/8: Selcuk CEBI (TUR) df. Aliaksandr DZEMYANOVICH (BLR), 5-2

1/8: Juan Angel ESCOBAR (MEX) df. Shohei YABIKU (JPN), 6-3

1/8: Pascal EISELE (GER) df. Robert Patrik ROSENGREN (SWE), 3-2

1/8: Igor BESLEAGA (MDA) df. Georgios PREVOLARAKIS (GRE), 6-2

1/8: Peter BACSI (HUN) df. Neven ZUGAJ (CRO), 7-1

1/8: Bin YANG (CHN) df. Mateusz Lukasz WOLNY (POL), 3-1

Qualification: Henri Esko VAELIMAEKI (FIN) df. Florian MARCHL (AUT), 5-0

Qualification: Juan Angel ESCOBAR (MEX) df. Tokhirdzhon OKHONOV (TJK) by TF, 8-0

Qualification: Samat SHIRDAKOV (KGZ) df. Bakhit Sharif K BADR (QAT) by TF, 12-0

Qualification: Robert Patrik ROSENGREN (SWE) df. Jure KUHAR (SLO), 4-1

Qualification: Ilie COJOCARI (ROM) df. Singh HARPREET (IND), 7-4

Qualification: Neven ZUGAJ (CRO) df. Dmytro PYSHKOV (UKR), 3-0

Qualification: Luis Eduardo AVENDANO ROJAS (VEN) df. Iliyan Todorov GEORGIEV (BUL), 10-4

Qualification: Bin YANG (CHN) df. Damian DIETSCHE (SUI) by TF, 13-4

Qualification: Shohei YABIKU (JPN) df. Joseph Dominic LOPEZ JR (GUM) by TF, 8-0

Qualification: Peter BACSI (HUN) df. Arsen JULFALAKYAN (ARM), 7-0

Qualification: Pascal EISELE (GER) df. Pavel POWADA (CZE) by TF, 8-0

Qualification: Mateusz Lukasz WOLNY (POL) df. Ciro RUSSO (ITA), 3-0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

восемь + 16 =