Греко-римская борьба вес 66 кг.

0
794

GOLD: Ion Iulian PANAIT (ROM) df. Tero Seppo VAELIMAEKI (FIN), 3-0

BRONZE: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Pavel LIAKH (BLR), 7-0

BRONZE: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Knut Zakarias TALLROTH (SWE), 6-2

Bronze Qual.: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA), 5-0

Repechage: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Hugo Miguel DA SILVA PASSOS (POR), 8-0

Repechage: Knut Zakarias TALLROTH (SWE) df. Pal Eirik GUNDERSEN (NOR), 2-0

Repechage: Hugo Miguel DA SILVA PASSOS (POR) df. Nikolay Ivanov VICHEV (BUL) by TF, 8-0

Semifinal: Tero Seppo VAELIMAEKI (FIN) df. Pavel LIAKH (BLR), 8-4

Semifinal: Ion Iulian PANAIT (ROM) df. Edgaras VENCKAITIS (LTU), 6-2

Quarterfinal: Tero Seppo VAELIMAEKI (FIN) df. Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA), 3-2

Quarterfinal: Ion Iulian PANAIT (ROM) df. Knut Zakarias TALLROTH (SWE) by TF, 8-0

Quarterfinal: Pavel LIAKH (BLR) df. Atakan YUKSEL (TUR), 2-2

Quarterfinal: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Artak MARGARYAN (FRA) by FALL, 7-5

1/8: Pavel LIAKH (BLR) df. Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL), 4-2

1/8: Artak MARGARYAN (FRA) df. Fredrik Holmquist BJERREHUUS (DEN) by FALL, 9-2

1/8: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Mirambek AINAGULOV (KAZ) by TF, 8-0

1/8: Atakan YUKSEL (TUR) df. Vladimiros MATIAS (GRE), 7-2

1/8: Knut Zakarias TALLROTH (SWE) df. Nicolas Peter CHRISTEN (SUI), 5-0

1/8: Tero Seppo VAELIMAEKI (FIN) df. Nikolay Ivanov VICHEV (BUL), 7-0

1/8: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Danijel JANECIC (CRO), 3-0

1/8: Ion Iulian PANAIT (ROM) df. Pal Eirik GUNDERSEN (NOR) by TF, 11-0

Qualification: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Benedikt Sebastian PUFFER (AUT) by TF, 8-0

Qualification: Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL) df. Sayed Omid HOSSEINI (AFG) by TF, 13-2

Qualification: Atakan YUKSEL (TUR) df. Mateusz Lucjan BERNATEK (POL), 7-1

Qualification: Nikolay Ivanov VICHEV (BUL) df. Davide CASCAVILLA (ITA), 2-2

Qualification: Pavel LIAKH (BLR) df. Filip DUBSKY (CZE) by TF, 8-0

Qualification: Danijel JANECIC (CRO) df. Denys DEMYANKOV (UKR), 2-0

Qualification: Mirambek AINAGULOV (KAZ) df. Ravinder RAVINDER (IND) by TF, 10-1

Qualification: Tero Seppo VAELIMAEKI (FIN) df. Hugo Miguel DA SILVA PASSOS (POR) by TF, 8-0

Qualification: Vladimiros MATIAS (GRE) df. Kairatbek TUGOLBAEV (KGZ), 7-2

Qualification: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Pan ZHENG (CHN), 4-2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + одиннадцать =