-
GOLD: Ramaz ZOIDZE (GEO) df. Parviz NASIBOV (UKR) by TF, 10-0
-
BRONZE: Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL) df. Murat Omer FIRAT (TUR), 2-1
BRONZE: Sanan SULEYMANOV (AZE) df. Valeriu TODEREAN (MDA) by TF, 10-0 -
Repechage: Murat Omer FIRAT (TUR) df. Gleb BATIANIN (RUS) by TF, 2-0
Repechage: Valeriu TODEREAN (MDA) df. Michail NIKIFORIDIS (GRE) by FALL, 11-9
Repechage: Murat Omer FIRAT (TUR) df. Claudiu Emanuel PAL (ROM) by TF, 9-0 -
Semifinal: Ramaz ZOIDZE (GEO) df. Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL) by TF, 8-0
Semifinal: Parviz NASIBOV (UKR) df. Sanan SULEYMANOV (AZE), 7-7 -
Quarterfinal: Sanan SULEYMANOV (AZE) df. Leos DRMOLA (SVK) by TF, 10-2
Quarterfinal: Ramaz ZOIDZE (GEO) df. Gleb BATIANIN (RUS), 5-5
Quarterfinal: Parviz NASIBOV (UKR) df. Valeriu TODEREAN (MDA) by TF, 3-0
Quarterfinal: Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL) df. Vegard JORGENSEN (NOR) by TF, 8-0 -
1/8: Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL) df. Christoph BURGER (AUT), 5-1
1/8: Leos DRMOLA (SVK) df. Andrej Igorevic KUROCKIN (GER), 1-1
1/8: Gleb BATIANIN (RUS) df. Denis BOLUNOV (EST) by TF, 8-0
1/8: Vegard JORGENSEN (NOR) df. Flavio FREULER (SUI), 6-5
1/8: Parviz NASIBOV (UKR) df. Michail NIKIFORIDIS (GRE) by TF, 9-0
1/8: Ramaz ZOIDZE (GEO) df. Claudiu Emanuel PAL (ROM) by TF, 11-3
1/8: Sanan SULEYMANOV (AZE) df. Malkhas AMOYAN (ARM), 9-6
1/8: Valeriu TODEREAN (MDA) df. Jakub BIELESZ (CZE), 4-2 -
Qualification: Gleb BATIANIN (RUS) df. Alejandro Ruslan CONCEPCION CASTILLO (ESP) by TF, 10-0
Qualification: Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL) df. Siarhei BARADZIULIA (BLR) by TF, 8-0
Qualification: Flavio FREULER (SUI) df. Bence BALATONI (HUN), 4-1
Qualification: Claudiu Emanuel PAL (ROM) df. Avtandil GIGOLASHVILI (SWE), 15-10
Qualification: Christoph BURGER (AUT) df. Mikkel Reinsch WIND (DEN), 8-2
Qualification: Malkhas AMOYAN (ARM) df. Pedro Miguel DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA (POR) by TF, 9-0
Qualification: Denis BOLUNOV (EST) df. Toni Tapio OJALA (FIN), 4-2
Qualification: Ramaz ZOIDZE (GEO) df. Murat Omer FIRAT (TUR) by FALL, 8-1
Qualification: Vegard JORGENSEN (NOR) df. Jurica GRBINICEK (CRO), 3-1
Qualification: Sanan SULEYMANOV (AZE) df. Aleksa ERSKI (SRB), 6-2