-
GOLD: Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS) df. Markus RAGGINGER (AUT) by TF, 8-0
-
BRONZE: Giorgi KATSANASHVILI (GEO) df. Botond KISMONI (HUN), 5-1
BRONZE: Stanislav PSEUNOV (RUS) df. Juho Matias PAHIKAINEN (FIN) by TF, 8-0 -
Repechage: Juho Matias PAHIKAINEN (FIN) df. Alex Gergo SZOKE (HUN), 4-2
Repechage: Botond KISMONI (HUN) df. Ville Vaeinoe Juhani SALO (FIN), 2-1
Repechage: Botond KISMONI (HUN) df. Michal Andrzej DYBKA (POL), 1-1 -
Semifinal: Markus RAGGINGER (AUT) df. Giorgi KATSANASHVILI (GEO), 2-0
Semifinal: Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS) df. Stanislav PSEUNOV (RUS), 2-0 -
Quarterfinal: Giorgi KATSANASHVILI (GEO) df. Tehran AMINZADE (AZE), 6-3
Quarterfinal: Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS) df. Alex Gergo SZOKE (HUN) by TF, 9-0
Quarterfinal: Markus RAGGINGER (AUT) df. Ville Vaeinoe Juhani SALO (FIN), 5-3
Quarterfinal: Stanislav PSEUNOV (RUS) df. Bedirhan TAN (TUR), 4-0 -
1/8: Giorgi KATSANASHVILI (GEO) df. Nikolaos PAPADOPOULOS (GER) by FALL, 4-0
1/8: Ville Vaeinoe Juhani SALO (FIN) df. Pavel ATAMANAU (BLR) by TF, 8-0
1/8: Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS) df. Juho Matias PAHIKAINEN (FIN) by TF, 10-0
1/8: Tehran AMINZADE (AZE) df. Mihailo ANDRIC (SWE), 7-3
1/8: Bedirhan TAN (TUR) df. Jakob Edward LOGAARD (SWE), 3-1
1/8: Alex Gergo SZOKE (HUN) df. Arnoldas BARANOVAS (LTU), 2-0
1/8: Markus RAGGINGER (AUT) df. Michal Andrzej DYBKA (POL), 5-0
1/8: Stanislav PSEUNOV (RUS) df. Dan CASTRASAN (MDA) by TF, 11-3 -
Qualification: Nikolaos PAPADOPOULOS (GER) df. Ihar YARASHEVICH (BLR), 6-6
Qualification: Tehran AMINZADE (AZE) df. Vladislav BEJUC (MDA), 6-0
Qualification: Ville Vaeinoe Juhani SALO (FIN) df. Filip Ralin RADEV (BUL), 5-0
Qualification: Jakob Edward LOGAARD (SWE) df. Robinzon ESADZE (GEO) by TF, 9-0
Qualification: Giorgi KATSANASHVILI (GEO) df. Ilias PAGKALIDIS (GRE) by TF, 8-0
Qualification: Michal Andrzej DYBKA (POL) df. Mykhailo SHENDRIK (UKR), 6-1
Qualification: Pavel ATAMANAU (BLR) df. Furkan Kenan AD (TUR), 12-6
Qualification: Mihailo ANDRIC (SWE) df. Denniss LEONTE (ROM), 8-3
Qualification: Markus RAGGINGER (AUT) df. Botond KISMONI (HUN) by TF, 10-0
Qualification: Bedirhan TAN (TUR) df. Andrea DARIOZZI (ITA) by TF, 8-0