Греко-римская борьба вес 66 кг.

0
851

GOLD: Islam-Beka ALBIEV (RUS) df. Davor STEFANEK (SRB) by TF, 9-0


BRONZE: Shmagi BOLKVADZE (GEO) df. Nikita MASJUKS (LAT), 6-4


BRONZE: Kamran MAMMADOV (AZE) df. Edgaras VENCKAITIS (LTU), 6-4


Repechage: Shmagi BOLKVADZE (GEO) df. Hrachia MALKHASIAN (FRA), 9-2


Repechage: Kamran MAMMADOV (AZE) df. Krisztian JAGER (HUN), 3-2


Repechage: Hrachia MALKHASIAN (FRA) df. Filip DUBSKY (CZE), 2-1


Semifinal: Islam-Beka ALBIEV (RUS) df. Nikita MASJUKS (LAT), 4-0


Semifinal: Davor STEFANEK (SRB) df. Edgaras VENCKAITIS (LTU), 6-1


Quarterfinal: Nikita MASJUKS (LAT) df. Konstantin Ivanovich STAS (BUL), 5-4


Quarterfinal: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Matthias MAASCH (GER), 3-0


Quarterfinal: Islam-Beka ALBIEV (RUS) df. Shmagi BOLKVADZE (GEO), 8-4


Quarterfinal: Davor STEFANEK (SRB) df. Kamran MAMMADOV (AZE) by TF, 9-0


1/8: Shmagi BOLKVADZE (GEO) df. Danijel JANECIC (CRO) by TF, 8-0


1/8: Kamran MAMMADOV (AZE) df. Carl Anders Poul EKSTROEM (DEN) by TF, 8-0


1/8: Konstantin Ivanovich STAS (BUL) df. Denys DEMYANKOV (UKR), 13-6


1/8: Islam-Beka ALBIEV (RUS) df. Filip DUBSKY (CZE) by TF, 8-0


1/8: Edgaras VENCKAITIS (LTU) df. Marius Blomstadli THOMMESEN (NOR), 4-0


1/8: Nikita MASJUKS (LAT) df. Migran ARUTYUNYAN (ARM), 3-2


1/8: Davor STEFANEK (SRB) df. Krisztian JAGER (HUN), 5-4


1/8: Matthias MAASCH (GER) df. Maxim MAMULAT (MDA), 5-0


Qualification: Denys DEMYANKOV (UKR) df. Atakan YUKSEL (TUR), 3-1


Qualification: Danijel JANECIC (CRO) df. Georgian CARPEN (ROU), 2-0


Qualification: Nikita MASJUKS (LAT) df. Vladimiros MATIAS (GRE), 8-4


Qualification: Shmagi BOLKVADZE (GEO) df. Frunze HARUTYUNYAN (SWE), 4-1


Qualification: Konstantin Ivanovich STAS (BUL) df. Michail SJAMJONAU (BLR) by FALL, 2-4


Qualification: Migran ARUTYUNYAN (ARM) df. Grzegorz WANKE (POL), 6-4

60558849
Qualification: Islam-Beka ALBIEV (RUS) df. Hrachia MALKHASIAN (FRA) by TF, 8-0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

одиннадцать − 10 =