-
GOLD: Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ) df. George Vlad MARIEA (ROU), 6-1
-
BRONZE: Akhmed KAYTSUKOV (RUS) df. Serkan AKKOYUN (TUR), 7-2
BRONZE: Zotlan LEVAI (HUN) df. Abubakr ALIMOV (UZB), 7-1 -
Repechage: Serkan AKKOYUN (TUR) df. David Zebastian BERG (SWE), 4-1
Repechage: Abubakr ALIMOV (UZB) df. Paulius GALKINAS (LTU), 7-3
Repechage: Serkan AKKOYUN (TUR) df. Arman BAGHDASARYAN (ARM), 8-2
Repechage: Abubakr ALIMOV (UZB) df. Kodai SAKURABA (JPN) by TF, 8-0https://youtu.be/c5MsmObnwEM -
Semifinal: Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ) df. Zotlan LEVAI (HUN), 3-3
Semifinal: George Vlad MARIEA (ROU) df. Akhmed KAYTSUKOV (RUS), 6-2 -
Quarterfinal: Zotlan LEVAI (HUN) df. Kamal Ameer BEY (USA) by TF, 10-2
Quarterfinal: Akhmed KAYTSUKOV (RUS) df. Zubair DIBIROV (AZE), 6-5
Quarterfinal: Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ) df. Paulius GALKINAS (LTU), 5-3
Quarterfinal: George Vlad MARIEA (ROU) df. David Zebastian BERG (SWE), 10-3 -
1/8: Zubair DIBIROV (AZE) df. Dzianis LAKUTKO (BLR), 3-1
1/8: Zotlan LEVAI (HUN) df. Antonio KAMENJASEVIC (CRO), 2-0
1/8: Paulius GALKINAS (LTU) df. Krasimir Plamenov KRUMOV (BUL) by FALL, 6-2
1/8: George Vlad MARIEA (ROU) df. Serkan AKKOYUN (TUR), 7-3
1/8: Kamal Ameer BEY (USA) df. Reuven ZIMKIND (ISR) by TF, 9-0
1/8: Akhmed KAYTSUKOV (RUS) df. Mahdi Asgar EBRAHIMI (IRI) by TF, 9-0https://youtu.be/zWv_WlMuWP0
1/8: David Zebastian BERG (SWE) df. Ramon Rainer BETSCHART (SUI), 8-4
1/8: Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ) df. Kodai SAKURABA (JPN) by TF, 8-0 -
1/16: Mahdi Asgar EBRAHIMI (IRI) df. Carlos Antonio THOMAS (FRA) by TF, 12-1
1/16: Serkan AKKOYUN (TUR) df. John YEATS (CAN) by TF, 8-0
1/16: Ramon Rainer BETSCHART (SUI) df. Juan Sebastian DAVID RIVERA (COL) by TF, 10-0
1/16: Reuven ZIMKIND (ISR) df. Sajan SAJAN (IND) by FALL, 6-0
1/16: Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ) df. Abubakr ALIMOV (UZB) by TF, 8-0
1/16: Zubair DIBIROV (AZE) df. Temuri TCHKUASELIDZE (GEO), 11-5https://youtu.be/k9evpeM-L1s
1/16: George Vlad MARIEA (ROU) df. Arman BAGHDASARYAN (ARM), 5-2
1/16: Antonio KAMENJASEVIC (CRO) df. Artem MATIASH (UKR), 2-2
1/16: Kamal Ameer BEY (USA) df. Ze CHEN (CHN) by TF, 8-0
1/16: Krasimir Plamenov KRUMOV (BUL) df. Norbert Konrad DASZKIEWICZ (POL), 3-2
1/16: Akhmed KAYTSUKOV (RUS) df. Rustam RAKHMATULAEV (KGZ), 4-1
1/16: Dzianis LAKUTKO (BLR) df. Vili Tapio ROPPONEN (FIN), 2-1
1/16: David Zebastian BERG (SWE) df. Denis HORVATH (SVK), 2-1
1/16: Zotlan LEVAI (HUN) df. Roland SCHWARZ (GER), 2-0
1/16: Kodai SAKURABA (JPN) df. Carlos Fernando SENARIS RODRIGUEZ (ESP) by TF, 9-1
1/16: Paulius GALKINAS (LTU) df. Luca DARIOZZI (ITA) by FALL, 8-0 -
Qualification: Akhmed KAYTSUKOV (RUS) df. Juan Sebastian AAK (NOR) by TF, 15-6