Греко-римская борьба вес 66 кг.

0
910

GOLD: Rasul CHUNAYEV (AZE) df. Ruslan TSAREV (KGZ), 6-0

BRONZE: Dawid KARECINSKI (POL) df. Artak MARGARYAN (FRA) by Injury Default, 0-0

BRONZE: Armen VARDANYAN (UKR) df. Daniel CATARAGA (MDA), 6-5

Repechage: Dawid KARECINSKI (POL) df. Pavel LIAKH (BLR), 7-0

Repechage: Armen VARDANYAN (UKR) df. Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) by TF, 8-0

Repechage: Pavel LIAKH (BLR) df. Dominik ETLINGER (CRO) by forfeit, 0-0

Repechage: Armen VARDANYAN (UKR) df. Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL) by TF, 9-0

Semifinal: Rasul CHUNAYEV (AZE) df. Artak MARGARYAN (FRA) by TF, 8-0

Semifinal: Ruslan TSAREV (KGZ) df. Daniel CATARAGA (MDA) by TF, 10-0

Quarterfinal: Ruslan TSAREV (KGZ) df. Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA), 4-3

Quarterfinal: Artak MARGARYAN (FRA) df. Magomed CHUHALOV (KAZ), 4-2

Quarterfinal: Daniel CATARAGA (MDA) df. Fredrik Holmquist BJERREHUUS (DEN) by TF, 9-0

Quarterfinal: Rasul CHUNAYEV (AZE) df. Dawid KARECINSKI (POL), 6-1

1/8: Artak MARGARYAN (FRA) df. Ismael NAVARRO SANCHEZ (ESP), 6-0

1/8: Dawid KARECINSKI (POL) df. Knut Zakarias TALLROTH (SWE), 6-3

1/8: Daniel CATARAGA (MDA) df. Yunus Saban OZEL (TUR), 4-2

1/8: Magomed CHUHALOV (KAZ) df. Azizbeki SHARIFZODA (TJK) by TF, 8-0

1/8: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Vladimiros MATIAS (GRE), 9-4

=1067&options[arenaId]=b57d96b1-12b8-11e6-af15-0800275a62ce” title=”1/8: Fredrik Holmquist BJERREHUUS (DEN) df. Marius Blomstadli THOMMESEN (NOR), 3-0 “]

1/8: Rasul CHUNAYEV (AZE) df. Pavel LIAKH (BLR), 9-7

1/8: Ruslan TSAREV (KGZ) df. Armen VARDANYAN (UKR), 8-1

Qualification: Artak MARGARYAN (FRA) df. Suresh YADAV (IND), 3-0

Qualification: Pavel LIAKH (BLR) df. Aram VARDANYAN (UZB) by TF, 8-0

Qualification: Dawid KARECINSKI (POL) df. Benedikt Sebastian PUFFER (AUT), 5-0

Qualification: Armen VARDANYAN (UKR) df. Nikita MASJUKS (LAT) by FALL, 2-0

Qualification: Magomed CHUHALOV (KAZ) df. Nicolas Peter CHRISTEN (SUI), 7-1

Qualification: Rasul CHUNAYEV (AZE) df. Dominik ETLINGER (CRO) by FALL, 4-0

Qualification: Vladimiros MATIAS (GRE) df. Jefrin Benito MEJIA SAMBULA (HON) by FALL, 8-2

Qualification: Ruslan TSAREV (KGZ) df. Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL) by TF, 11-0

Qualification: Ismael NAVARRO SANCHEZ (ESP) df. Matous MORBITZER (CZE), 6-0

Qualification: Azizbeki SHARIFZODA (TJK) df. Lukas Makana THOMAS (NAM) by TF, 8-0

Qualification: Knut Zakarias TALLROTH (SWE) df. Bilal EL BAHJA (MAR) by TF, 8-0

Qualification: Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA) df. Pan ZHENG (CHN) by TF, 11-2

Qualification: Daniel CATARAGA (MDA) df. Konstantin Ivanovich STAS (BUL), 12-6

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

восемь + три =